FORCAT AJRORE SHQIPTARE

PHOTOS
Aviatoret Deshmore
NUK DUHEN HARRUARĖ
AVIACIONI LUFTARAK
LIDHJE
K O N T A K T I
AVIATORĖ
AVIONĖT TANĖ
GAZETA & REVSITA
TREGIME nga AGIM BACELLI
TREGIME nga AVIATORĖT
NGA BOTA
NJGJARJE & DATA
PĖRKUJTIMORE
HUMOR
MY BIOGRAPHY

LIDHJE TĖ TJERA

Albanian Air Force

U.S. Apache helicopter crashes in Albania

United States Air Force Air Crew Albania Crash: 31 March 2005

Forcat Ushtarake Ajrore Shqiptare

World Air Forces - Links

Nga Answers.com

Nga Wikipedia

Here's a link to a site that I look at every day:

World Air Forces, Albania

Here's a link to the site of the Air Force I was work for:

Bazat Ajrore Shqiptare

Here's a link to  Air Force and Air Defense Forces:

Air and Air Defense Forces

Lidhje per aviacionin nga Tiranci_Mizerje

Nga Encyclopedia

Nga Andi Cela

Nga AeroFlight

 
MIQĖVE TĖ MIJ AVIATORĖ
 
Kėtė website me foto dhe tregime pėr Aviacionin Luftarak Shqiptar, jua kushtoj me dashuri e repsekt tė gjithė atyre aviatorėve trima; pilotė dhe teknikė, heronj tė vėrtetė, tė cilėt provuanė tė sakrifikojnė gjithėēka, pėr qėllimin e lartė tė Mbrojtjes sė Atdheut.
Agim Bacelli
 
Copyright © 1998 - 2014 Agideba All Rights Reserved